Jsme dodavatelem kurzů v rámci projektu CSS Poruba "Vzděláváním ke kvalitě"

 

 

 

Únor je měsíc, kdy se v Centru sociálních služeb Poruba rozjedou první odborné kurzy realizované v rámci projektu „Vzděláním ke kvalitě“ Reg.č. CZ.1.04/3.1.03/A7.00009.

 

EDUCO CENTRUM s. r. o. je dodavatelem těchto kurzů a jejich realizace bude probíhat v období od 1. 2. 2014 do 31. 10. 2014.

 

Zaměstnanci i vedení Centra jsou za jedno v tom, že vzdělání (v tak složitém odvětví) posune práci v sociálních službách do jiné – profesionální roviny: „Naši zaměstnanci si pomocí odborných kurzů osvojí nové vědomosti a metody práce, které zúročí přímo v praxi“.“ To jsou slova ředitelky Centra sociálních služeb Jiřiny Foldynové a dodává: „Kurzy přispějí také ke zvýšení motivace k práci a vyšší odolnosti vůči zátěži“.

 

V rámci projektu budeme realizovat celkem 11 běhů těchto 5 tematických kurzů: Efektivní týmová spolupráce (1x), Práva klientů při poskytování sociální služby (1x), Význam pracovní terapie pro sociální služby s praktickým nácvikem 1 –aplikace prvků Arteterapie (3x) , Komunikace s nemotivovaným klientem (3x) a Setkávání s umíráním a smrtí v pomáhajících profesích (3x).

 

Zjistili jsme, že cíle a očekávání, jaké mají právě zaměstnanci Centra v sociálních službách Poruba, jsou pro nás v Educu velkou výzvou, na základě které vytváříme vzdělávací program a odborné kurzy živé, zajímavé, ale hlavně inovativní.

 

Na spolupráci s CSS Poruba se již teď moc těšíme

 

Ludmila Boudová


« zpět | publikováno: 13.01.2014