VAS - MSK II - realizace kurzů pomalu začíná :)

Od října 2014 probíhá ve spolupráci s Krajským úřadem Moravskoslezského kraje realizace projektu „Vzdělávání a supervize v sociální oblasti v MSK II“.
 
Je to projekt, který plynule navazuje na velice úspěšný, již ukončený projekt Moravskoslezského kraje s názvem "Podpora vzdělávání a supervize u pracovníků v oblasti sociálních služeb a pracovníků v sociální oblasti zařazených do úřadů v Moravskoslezském kraji" v rámci něhož byla vytvořena analýza potřebnosti dalšího vzdělávání, z níž vzešla jednoznačná potřeba pokračovat a rozšířit realizované aktivity. Zástupci Moravskoslezského tyto informace zpracovali a vytvořili tak nový projekt, který přímo reaguje na potřebu vzdělávání v MSK.
 
Projektu je věnován web www.vas-msk.cz, jehož správcem je firma EDUCO CENTRUM s.r.o., která je zároveň dodavatelem vzdělávacích aktivit č. 3, 4 a 5.
 
Kurzy realizujeme se zásadou maximální praktičnosti a užitečnosti s důrazem na interaktivitu, zábavu a především spokojenost našich účastníků. Kurzy v rámci tohoto projektu nebudou jiné.
 
Všechny své nasbírané znalosti a zkušenosti investujeme do projektu s cílem úspěšné realizace.
 
Věříme, že společně s Vámi to znovu dokážeme :)
 
EDUCO CENTRUM s. r. o.

« zpět | publikováno: 29.09.2014