Workshop "Certifikovaný manažer sociálních služeb"

Ve středu 26. 9. 2012 se zástupci EDUCO CENTRA aktivně zúčastnili workshopu v rámci projektu "Podpora celoživotního vzdělávání  pracovníků poskytovatelů sociálních služeb v Jihomoravském kraji", který pro cílovou skupinu vedoucích pracovníků příspěvkových a neziskových organizací JMK organizoval Krajský úřad Jihomoravského kraje.

 
EDUCO CENTRUM s.r.o. jakožto dodavatel vzdělávacího programu Certifikovaný manažer sociálních služeb (120h) mělo za úkol ve 2. části workshopu tento výcvik účastníkům představit. Obchodní ředitel společnosti Ing. Pavel Čech cílové skupině přiblížil strukturu kurzu, jeho cíle, metodiku výuky i samotnou filozofii, se kterou byl výcvik manažerům sociálních služeb JMK na míru tvořen.
 
 
     
 
Vstup do fotogalerie
 
V první části workshopu se postarali projektoví pracovníci (KÚ JMK) o stručné představení projektu včetně informací o jeho dosavadním průběhu a základním popisu klíčové aktivity č. 2.
 
Účastníci workshopu tak dostali kompletní informace o chystané vzdělávací aktivitě. Všechny cíle workshopu byly splněny, účastníci odcházeli s úsměvem a věříme, že i příjemně naladěni a motivováni. 
 
Děkujeme všem účastníkům workshopu za vytvoření příjemné atmosféry a těšíme se na spolupráci při samotných realizacích tří běhů tohoto kurzu. 
 
!!! Pozor, první skupina začíná již 30. 10. 2012 !!!
 
Více informací o projektu můžete získat zde:

 


« zpět | publikováno: 30.09.2012